Kategorijos

Naujienos

Nuo idėjos iki rezultato

2012-07-31 :: Nuo idėjos iki rezultato

Rugsėjo 20 - 22 dienomis didžiausias parodų organizatorius Vakarų Lietuvoje UAB „Expo vakarai“ kviečia klaipėdiečius ir miesto svečius į „Švyturio“ areną.  Kas gi laukia lankytojų? Nauja, išskirtinė interjero ir dizaino idėjų paroda „Inter Deco 2012“  - viena iš nepakartojamų dovanų Klaipėdai nuo jos piliečių.

 

Duodam kelią!

 

Šį kartą parodos organizatoriai nusprendė skirti daugiau dėmesio kūrėjams: dizaineriams, menininkams, architektams - visiems tiems, kieno idėjos gali patobulinti būstą, suteikti jam tokią jaukumo atmosferą, kad iš darbo skubėtume namo.  Tam parodos ekspozicijoje skirta erdvė kūrybai, jaunųjų talentų pasirodymams, geriausių darbų pristatymams.  Jaunieji menininkai kurs interjero detales iš kasdieninių smulkmenų, parodys savo gebėjimus, atskleis kitokį požiūrį į dizainą bei interjerą. Jie turės puikią progą pasidalinti savo mintimis kaip su parodos dalyviais, kurie galėtų bendradarbiauti ateityje pristatant naują produkciją, taip ir su parodos lankytojais, kurie galėtų įkūnyti šviežias idėjas savo interjere. Nors laiko ir vietos erdvės yra apribotos parodos laiku ir vieta, tačiau fantazijai ji beribė!

 

Nebūk abejingas!

 

Rengiant parodą  visiems, organizatoriai nepamiršo ir tų, kurie dažniausia būna nematomi. Nes retai kada galima pamatyti neįgalųjį žmogų miesto renginiuose, netgi važiuojant centrinėmis miesto gatvėmis, ar besivaikščiojant miesto parkuose.  Nes mūsų viešos vietos nepritaikytos žmonėms su negalia! Parodoje neįgaliesiems skiriamas atskiras segmentas, o dalyvaujančios įmonės yra skatinamos pristatyti interjero sprendimą neįgaliesiems. Svarbiausia, kad šioje aplinkoje patogiai jaustųsi kaip žmogus su negalia, taip ir sveikas žmogus.

 

Registruokis - tapk parodos dalyviu!

 

Parodos metu bus galima išvysti naujų ir senai žinomų kompanijų pristatančių baldus, interjerą ir dekoro detales, apdailos medžiagas, namų apyvokos reikmenis, šildymo prietaisus ir įrangą, santechniką ir kitas namų puoselėjimui skirtas priemones bei aksesuarus. Dalyviams tai nauja galimybė pristatyti savo produkciją, pasirodyti iš geriausios pusės, sudominti kolegas ir lankytojus. Dažniausiai parodos metu užmezgama daug vertingų kontaktų, pasirašoma bendradarbiavimo sutarčių, kurios skatina verslą. Parodos organizatoriai pakankamai lankstūs dalyviams aptariant dalyvavimo sąlygas.

Primename, kad registracija tęsiasi ir pailsėjusius nuo vasaros karščių kviečiame įsilieti į pasiruošimo parodai šurmulį!

 

 

 

Informacija ir registracija:

Mob. +370 646 16883

interdeco@expo-vakarai.lt

www.expo-vakarai.lt

Įvertinkite naujieną

Draugai

Apklausa

Ar populiaru šiandienai interjero dizainerio paslaugos?
Labai svarbu
Nesvarbu
Galbūt