Kategorijos

Partneriai

Straipsniai

Sofa Brando

2014-11-13 :: Sofa Brando

Klasikinis, prie interjero puikiai pritaikytas baldas niekada neišeina iš mados. „Brando“ sofa, sukurta dizainerio Matthew Hiltono, yra paprastos formos, tačiau įspūdį palieka modernios jos detalės. Būtent dėl šios priežasties namuose sofa gerai atrodys pastatyta bet kurioje vietoje, taip pat tiek gyvenamosiose, tiek ir komercinės paskirties valdose. Plonas rėmas yra uždėtas ant įstrižų trikojo stiliaus juodų kojų. Pasirinkti galima dvivietę arba trivietę sofą su gausybe atskirų pagalvėlių nugarai. Vietoj tradicinių ranktūrių pasirinkti nuožulnūs elementai taip pat padeda sukurti viliojančią prisėsti atmosferą ir atvirą kampą, o tai daug patogiau.

„Brando“ sofa, gaminama įmonės „De La Espada“,yra su dviem arba tik su viena atrama rankai, taigi galima drauge sujungti dvi sofas arba tiesiog erdvei suteikti truputį daugiau lankstumo. Paprastai daugiausia dėmesio verti yra sofų fasadai, į kuriuos daugiausia ir atkreipiamas dėmesys. Tačiau „Brando“ gamintojai užtikrina, kad baldas įspūdingai atrodys į jį žvelgiant iš bet kuris perspektyvos.

Sofa jokios gėdos nepadarys ir stovėdama pačiame kambario centre. Dygsniais marginta sofos užpakalinė dalis ir trimatė forma išskiria baldą iš kitų šios rūšies baldų, tačiau jam drąsiai leidžia klijuoti klasikinės sofos etiketę.

Dizaineris Matthew Hiltonas puikiai suvokia, kad sąvoka „klasikinis“ niekada nebus tapatinama su nuoboduliu baldų dizaine. Nuo šiol galite turėti išties prašmatnų, miesto kultūra alsuojantį baldą, kuris puikiai atrodo pastatytas bet kurioje kambario dalyje, bet kuria puse. Sofa nepraranda savo elegancijos ir gracingumo – visa tai ateina drauge su laiko nepaisančia klasika.

 

Šiuo metu trivietę „Brando“ sofą galima įsigyti už 9445 JAV dolerius

Straipsnio nuotraukos

Baldai
Sofa Kaja
1,890€ (6,525.79Lt)

Sofa "Kaja"

Sofa Deivė
1,540€ (5,317.31Lt)

Sofa "Deivė"

Prabangi sofa RAJA
1,980€ (6,836.54Lt)

Prabangi sofa "RAJA"

Sofa Oslo
1,870€ (6,456.74Lt)

Sofa "Oslo"

Sofa Mayfart
1,220€ (4,212.42Lt)

Sofa Mayfart

Sofa Romain
2,155€ (7,440.78Lt)

Sofa Romain

Įvertinkite straipsnį

Draugai

Apklausa

Ar populiaru šiandienai interjero dizainerio paslaugos?
Labai svarbu
Nesvarbu
Galbūt