Kategorijos

Partneriai

Straipsniai

Baldai, įkvėpti medinių dėžių ir šluotkočių

2016-11-29 :: Baldai, įkvėpti medinių dėžių ir šluotkočių

„LivingBlock“  – tai baldų serija, daugiau ar mažiau sudaryta iš dėžės, paremtos 4 medinėmis kojelėmis. Idėjos autorius – Madride gyvenantis dizaineris Antonio Serrano Bulnesas. Idėja dizaineriui gimė tuo metu, kai jis kūrė kiek kitokių „Mad lab“ baldų kolekciją. Idėja sukurti „LivingBlock“ kolekciją – įkvėpta vaikystės, kai dizaineris grodavo medinėmis dėžėmis ir šluotų kotais.

Kuriant baldus, tarpusavyje sujungtos neįprastos kubelių formos lentynos, visai nepanašios į tipiškas aukštas stačiakampes knygų lentynas. Perveriančios kubelius baldų kojelės – labai vykęs ir sąmoningas dizaino elementas. Kiekviena lentynėlė pagaminta rankomis, pirštais klijuojant sandūras ir viską užbaigiant su natūraliu vašku.

Bendrovė propaguoja darniojo vystymosi ir atliekų perdirbimo idėjas, ir tai atsispindi visoje jų gaminamoje produkcijoje. Visos naudojamos baldams gaminti medžiagos – vietinės gamybos.

 

Kiti baldai gaminami laikantis to paties principo –kojelės eina per kėdžių sėdimąsias dalis ir kiaurai perskrodžiastalviršius. 

Straipsnio nuotraukos

Baldai
Svetainės sekcija Reista
730€ (2,520.54Lt)

Svetainės sekcija "Reista"

Lova Selva
1,140€ (3,936.19Lt)

Lova "Selva"

Lova Elvyra
1,200€ (4,143.36Lt)

Lova "Elvyra"

Svetainės spinta Saura
260€ (897.73Lt)

Svetainės spinta "Saura"

Naktinis staliukas BINGO
236€ (814.86Lt)

Naktinis staliukas BINGO

Minkštas kampas BAGGIO
1,680€ (5,800.70Lt)

Minkštas kampas "BAGGIO"

Įvertinkite straipsnį

Draugai

Apklausa

Ar populiaru šiandienai interjero dizainerio paslaugos?
Labai svarbu
Nesvarbu
Galbūt