Kategorijos

Partneriai

Straipsniai

BONALDO stalas

2016-12-20 :: BONALDO stalas

Duokite kelią minimalizmui: suvirintas„Bonaldo“ stalas

Jei ieškote stalo, papildysiančio namų interjerą ir apibrėšiančio dekoravimo stilių, sujungtas iš kelių dalių stalas iš įmonės „Bonaldo“ yra puikus pasirinkimas. Stalas atlieka kelias skirtingas funkcijas – jo kojos gali būti dėliojamos skirtingomis padėtimis.Jos gali būti sudedamos viena arčiau kitos ir arčiau centro – taip suformuojamas pietų stalas. Jos taip pat gali būti išskleistos į šalis – turite patogų darbo stalą, greta kurio galima pristatyti ir aukštesnę kėdę. Tai dizainerio Alaino Gilleso sukurtas šiuolaikiškas stalas, kurį galima pritaikyti tiek komercinėse patalpose, tiek ir gyvenamosiose erdvėse. Dizainerio idėja grįsta noru sukurti baldą naudojant vos kelias medžiagas ir supaprastinant visas jų apdirbimo fazes.

Suvirintas „Bonaldo“  stalas turi ultramodernų metalinį pagrindą ir iš daugybės variantų pasirenkamą valgomąjį paviršių. Stačiakampės formos pagrindas pagamintas iš juodos arba skaidriai baltos spalvos grūdinto stiklo, marmuro, nulakuoto baltos spalvos laku, tvirtos amerikietiško riešutmedžio medienos arba iš Canaletto riešutmedžio.

Stalo kojos pagamintos iš lazeriu išpjautų metalo lakštų, sujungtų tarpusavyje. Trimatė forma stalo kojoms suteikia ne tik tvirtumo, bet ir madingą ir drauge klasikinę išvaizdą. Stalo kojos nudažytos gražiomis ryškiomis arba mažiau radikaliomis spalvomis – žalia, oranžine, ruda, pilkšva, šviesiai raudona ir matine balta.

„Bonaldo“ stalas – puikus pasirinkimas įvairių stilių namams: jis padeda pabrėžti minimalizmą ir tame name gyvenančių asmenybių išskirtinumą. Jei ieškote praktiško, patrauklaus, dailių linijų ir paprastų konstrukcijų stalo, pastarasis variantas – tobulas. Žvelgiant iš bet kurio taško, stalo kojos atrodo paprastos ir dailiai derančios.

Šio stalo kaina – apie 3500 JAV dolerių.

 

 

Straipsnio nuotraukos

Baldai
Virtuvės baldai
2,580€ (8,908.22Lt)

Virtuvės baldai

Minkštas virtuvės kampas Eduard
1,470€ (5,075.62Lt)

Minkštas virtuvės kampas Eduard

Įvertinkite straipsnį

Draugai

Apklausa

Ar populiaru šiandienai interjero dizainerio paslaugos?
Labai svarbu
Nesvarbu
Galbūt