Kategorijos

Straipsniai

BON TON Lova

2017-05-03 :: BON TON Lova

„Bon Ton“ lova iš įmonės „EmmeBi“:  poilsis apsuptiems aukštos klasės prabanga

Lova – svarbiausias miegamojo akcentas ir bene reikalingiausias baldas; ji drauge sukuria ir tam tikrą miegamojo nuotaiką. Renkantis naują lovą, svarbu išsirinkti tokį baldą, kuris padėtų sukurti unikalų stilių. „Bon Ton“ lova iš dizaino įmonės „EmmeBi“ – tai nuostabus baldas, įnešantis rafinuotumo, naujovišką dizainą ir patrauklumo į kiekvieną miegamąjį. Lovos funkcionalumas ir paprastumas, lygios linijos demonstruoja aukščiausią Italijos dizainerių meistriškumą. „Bon Ton“ lovą sukūrė dizainerė Antonella Frezza.

 

Kuriant lovos dizainą, tobulai suderinti aukštoji mada ir funkcionalumas. Unikali ir neįprasta išvaizda baldą paverčia dar savitesniu. Lova aptraukta dvipusiu šukuotos vilnos audiniu. Dailūs ritinėlio formos atlošai galvai ir nerūdijančio plieno kojelės suteikia baldui elegantišką išvaizdą ir pridėtinės vertės. Lova gaminama trijų skirtingų dydžių ir su skirtinga apdaila. Galima įsigyti audiniu ar oda aptrauktą lovą ir sukurti savitą interjerą, kurį dievins ne tik tuose namuose gyvenantieji. Tokio tipo lova tobulai tiks ir svečių kambaryje, norint elegantišku, šiuolaikišku dizainu nustebintisvečius.

 

Kadangi miegamajame praleidžiame išties daug laiko, svarbu, kad čia, ramybės ir poilsio oazėje, būtų kuo patogiau. Nepatogus miegamasis, nepatogi lova ne tik neleis išsimiegoti, tinkamai pailsėti – visa tai gali sukelti disharmonijos jausmą ir gyvenimo disbalansą. „Bon Ton“ lova leis kasnakt puikiai išsimiegoti ir pailsėti. Jos dizainas sujungia originalias kokybiškas medžiagas, novatorišką meistrų darbą ir suteikia malonios patirties namų šeimininkams bei svečiams.

 

Daugiau miegamojo baldų rasite puslapyje lova.lt

 

 

Straipsnio nuotraukos

Baldai
Lova Peres
1,180€ (4,074.30Lt)

Lova "Peres"

Lova Greta
1,040€ (3,590.91Lt)

Lova Greta

Lova Ormus
1,180€ (4,074.30Lt)

Lova "Ormus"

Lova Misterija
1,620€ (5,593.54Lt)

Lova "Misterija"

Lova Balera
950€ (3,280.16Lt)

Lova "Balera"

Lova Vivian
1,170€ (4,039.78Lt)

Lova "Vivian"

Įvertinkite straipsnį

Draugai

Apklausa

Ar populiaru šiandienai interjero dizainerio paslaugos?
Labai svarbu
Nesvarbu
Galbūt