Kategorijos

Straipsniai

Kėdė BIRDLAND EASY

2017-05-16 :: Kėdė BIRDLAND EASY

„Kallemo‘s“ lengvo silueto kėdė

Jau daugiau nei prieš du dešimtmečius Matsas Theselius sulaukė tarptautinio pripažinimo kaip puikus keramikas, juvelyras ir baldų dizaineris. Baigęs mokslus Stokholme, jis vėliau ėjo pramoninio dizaino profesoriaus pareigas, o jo darbai iki pat šių dienų eksponuojami Švedijos nacionaliniuose muziejuose. Tačiau bene labiausiai dizaineris pagarsėjęs savo unikaliomis kėdėmis. Dirbdamas su garsia įmone „Kallemo“, Theselius sukūrė ir dar vieną originalaus dizaino baldą – kėdę, gavusią „Birdland Easy“ pavadinimą. Žvelgiant į baldų dizainerio kūrinius, juntama stipri švediškojo dizaino įtaka – kiekviena kėdė turi galią suteikti kambariui ypatingo stilingumo. Theselius puikiai suvokia, kokį poveikį gali padaryti kėdė kaip meno kūrinys, kaip pavienis akcentas ar kaip pilnai funkcionuojanti namų interjero dalis.

„Birdland Easy“ kėdė  drauge yra ir šiuolaikinio futuristinio dizaino, ir klasikos pavyzdys. Baldas turi chromo kojeles: galinės jų yra žaismingos S formos –tai suteikia papildomą atramą ir dar tvirtesnį pagrindą. Plieno ir chromo rėmas suteikia  kasdieninio prašmatnumo. Speciali „Tärnsjö“ oda sustiprina ramybės jausmą, leidžia jaustis patogiai – tai auštos kokybės ir meistriškumo ženklas.

 

Patogus kėdės atlošas apgaubia kūną ir leidžia atsilošti bei atsipalaiduoti. Kėdės kraštai su aukštai sumontuotais porankiais yra paminkštinti. Apdailai panaudota ir beržo fanera – iš jos pagamintas atlošas, metaliniai varžtai, o ant kiekvienos kojelės sumontuoti apsauginiai „dangteliai“ – visa tai dėl to, kad šią kėdę būtų galima vadinti dar vienu sėkmingu Matso Theselius į istoriją įėjusio puikaus dizaino pavyzdžiu. 

Daugiau kėdžių - krėslų galite rasti mūsų skyrelyje puslapyje lova.lt

Straipsnio nuotraukos

Baldai
Fotelis Mila
1,450€ (5,006.56Lt)

Fotelis Mila

Fotelis Orsola
620€ (2,140.74Lt)

Fotelis Orsola

Kušetė KAI
880€ (3,038.46Lt)

Kušetė KAI

Kušetė PARLOR
1,280€ (4,419.58Lt)

Kušetė "PARLOR"

Fotelis Oni LUX
1,090€ (3,763.55Lt)

Fotelis "Oni LUX"

Pufas Mila
720€ (2,486.02Lt)

Pufas Mila

Įvertinkite straipsnį

Draugai

Apklausa

Ar populiaru šiandienai interjero dizainerio paslaugos?
Labai svarbu
Nesvarbu
Galbūt