Kategorijos

Straipsniai

Kėdė WATER TOWER

2017-05-16 :: Kėdė WATER TOWER

Modernusis dizainas: „Water Tower“ kėdė iš įmonės „Bellboy“

Moderni kėdė, gavusi „Water Tower“ (liet. – vandens bokštas) vardą, sukurta „Bellboy“ įmonės – tai Niujorko kompanija, įsikūrusi Brukline. „Water Tower“–prašmatni bei moderni medienos kėdė, kuri puikiai tinka ir interjerui, ir eksterjerui papuošti. Žvelgiant į kėdės dydį ir formą, galima matyti, kad ji pačiu natūraliausiu būdu sukurta aiškiam komfortui ir atsipalaidavimui. Atrodo, kad baldas pagamintas iš vientiso medienos gabalo ir, sėdint ant šios kėdės, ne vienas akimirksniu pasijunta lyg sėdėdamas patogiame lopšyje. Šį efektą sukuria puiki poilsiui skirtos kėdės forma.

„Water Tower“ – tai ne vien moderni kėdė, tai sprendimas. Jei po ilgos dienos darbe namo grįžtate pavargęs, jei mėnesių mėnesiais nerandate tinkamo patogaus baldo, suteiksiančio komforto ir leisiančio pajusti dievišką relaksaciją, ieškokite kažko panašaus į „Water Tower“ kėdę. Jei tokioje kėdėje tektų ir užsnūsti, pabudę net nejustumėte kūno sąstingio ir nė menkiausio diskomforto. Jei esate kamuojamas nugaros skausmų, jų taip pat galima išvengti, nes natūrali kėdės forma puikiai dera su kūno linijomis – ilsėtis ant kėdės galima praktiškai bet kokioje padėtyje. Tai gana naujas reiškinys kalbant apie baldus, pagamintus iš kietos medienos.

Tikriausiai daugeliui įdomu, kodėl ši modernumu spinduliuojanti kėdė vadinama „Water Tower“. Pažvelkite į kėdės dizainą: ar jis neprimena vandens bokšto? Nepriekaištingą lygumą ir medienos grožį papildo išskirtinis prašmatnus dizainas. Šis šedevras primins jums vaikystę, kai galėjote jaustis laisvi, atsipalaidavę ir būti gamtos dalimi. Staiga visos problemos tarsi nuplaukia į praeitį ir kažką, kas išties labai klasiška. s

Kėdės matmenys: plotis –97,5 cm, aukštis – 87,5 cm, gylis – 75 cm. Kėdė pagaminta iš kalifornietiško raudonmedžio.

Daugiau kėdžių - krėslų galire rasti mūsų puskapyje lova.lt

 

 

Straipsnio nuotraukos

Baldai
Kušetė Lucille
1,350€ (4,661.28Lt)

Kušetė "Lucille"

Pufas Bob
350€ (1,208.48Lt)

Pufas "Bob"

Fotelis Delphina
750€ (2,589.60Lt)

Fotelis Delphina

Pufas Sigrun
620€ (2,140.74Lt)

Pufas "Sigrun"

Fotelis Kaja
920€ (3,176.58Lt)

Fotelis "Kaja"

Fotelis Oni metal
1,090€ (3,763.55Lt)

Fotelis Oni metal

Įvertinkite straipsnį

Draugai

Apklausa

Ar populiaru šiandienai interjero dizainerio paslaugos?
Labai svarbu
Nesvarbu
Galbūt