Kategorijos

Straipsniai

Sofa MELT

2017-05-16 :: Sofa MELT

Smagių susitikimų dizainas: „Melt“ sofa iš įmonės „Bonaldo“

Interjero dizainas turi galimybę pritraukti idėjas ir nuotaikas bei paversti jas kietais, materialiais objektais, kurie į kasdienę rutiną įneša daugiau teigiamų emocijų ir žaismingumo. Su tokia jėga ir potencialu dizaineris Mauro Lipparini, pasitelkdamas žaismingumą, nerūpestingumą ir daugybę sukauptų įspūdžių, ėmėsi įgyvendinti idėją. Dizainerio tikslas davė formą „Melt“ sofai, kurią ėmė gaminti „Bonaldo“ baldų magnatai, įsikūrę Italijoje. Buvo siekiama sukurti lankstų ir per daug neįpareigojančios, laisvos formos baldą, kurį kiekvienas galėtų naudoti pagal savo reikmes ir kuris praskaidrintų niūrią dieną. Stambių gabaritų masyvūs baldai privers jus nusišypsoti, o svečiai negalės likti šio baldo nuošalyje. Dalimis suskirstyti baldai turi galią ištirpdyti širdį ir priversti nusišypsoti („Melt“ sofos pavadinimas išvertus iš anglų k. reiškia „tirpdyti“).

Iš mobilių, neįpareigojančio stiliaus dalių sudarytas baldas yra skirtingų proporcijų ir turi skirtingą skaičių kampų, kitaip nei tradicinės, atvertas dėžutes primenančios sofos. „Melt“ sofa gaminama su odiniais arba medžiaginiais apmušalais – unikalius spalvų derinius kiekvienas baldo užsakovas gali rinktis ir derinti tol, kol bus išgautas tiesiog tobulas variantas. Lovos kojelės pagamintos iš pilkai dažytos medienos. Pagrindinė sofos dalis primena šezlongą, o į gilų fotelį labai patogu įkristi – visi baldai kuria ramų, kasdienišką pojūtį.

„Melt“ sofa turi ir medinį rėmą bei tvirtą, nors ir minkštą konstrukciją. Kai jau  pasiruošiama ant šios patogios sofosįsitaisyti, bene opiausias klausimas būna, ant kurios baldo dalies prisėsti – ar ant šezlongo, ar ant fotelio.

Šio baldo kaina užsienio interneto parduotuvėse – 7350 JAV dolerių.

 

Didelį pasirinkimą sofų rasite mūsų puslapyje lova.lt

 

 

Straipsnio nuotraukos

Baldai
Sofa Jilly
2,335€ (8,062.29Lt)

Sofa Jilly

Sofa Mila
2,940€ (10,151.23Lt)

Sofa Mila

Sofa Retha
1,560€ (5,386.37Lt)

Sofa Retha

Sofa Belisa
1,690€ (5,835.23Lt)

Sofa "Belisa"

Sofa Romain
2,155€ (7,440.78Lt)

Sofa Romain

Trivietė sofa Jareth
2,565€ (8,856.43Lt)

Trivietė sofa Jareth

Įvertinkite straipsnį

Draugai

Apklausa

Ar populiaru šiandienai interjero dizainerio paslaugos?
Labai svarbu
Nesvarbu
Galbūt