Kategorijos

Straipsniai

Stalas VELDEN

2017-05-16 :: Stalas VELDEN

Neįvertinta elegancija: „Velden“ pietų stalas iš įmonės „Tresserra“

Yra daugybė kūrybingų ir gražių būdų, kaip savo namus papuošti pasitelkiant metalą, medį ar stiklą. Vienas iš puikiausių variantų – interjerą papuošti ir pagyvinti „Velden“ valgomojo stalu. Pastarąjį baldą suprojektavo ir plačiajai visuomenei pasiūlė įmonė „Tresserra“. Baldo pagrindinės konstrukcijos – iš nikelio, kuris gali būti nuo matinio juodo iki visai šviesaus. Pats viršutinysis sluoksnis pagamintas iš stiklo, tuo tarpu stalviršis – iš kedro medienos. Taip pat į stalo komplektą įeina ir iš karvės odos pagaminti kilimėliai, kurių atspalviai svyruoja nuo šviesesnės lazdyno riešutų iki tamsiai rudos spalvos. Modernus stiklinis stalas yra šiuolaikiško baldo atspindys – toks, kokie apskritai turėtų būti šiuolaikiniai baldai: dailūs, stilingi ir įspūdingi. Jei ieškote stalo, kuris priverstų jus nusišypsoti mėgaujantis pusryčiais, pietumis ar vakarienės metu, ieškokite analogiško varianto.

Kuriant „Velden“ stalo dizainą, puikiai suderinti mediena, metalas ir stiklas – visi jie drauge sukuria intriguojantį kontrastą. Baldas namams suteikia elegancijos net ir už jo nesėdint – visa patalpa nuo jo tiesiog švyti. Kai už stalo nesėdima ir kai jis nenaudojamas pagal tiesioginę paskirtį, baldasvis tiek prikausto dėmesį ir atspindi visa, kas toje erdvėje yra geriausia. Pietų stalas, kuriame klasikinis stilius suderintas su moderniu stiliumi, paliksdidelį  įspūdį svečiams. Įsivaizduokite šį baldą, pastatytą valgomajame, padengtą, nukrautą aukštos kokybės vynu ir gardžiausiais valgiais – ar tai neatrodo tiesiog svaiginamai?

„Velden“ – tai išorinio modernumo ir vidinės klasikos derinys. Prabangi baldo apdaila ir aptakios, paprastos linijos į bet kurį valgomąjį įneš ir šiek tiek gaivaus, audringo dizaino. Tai sprendimas, padėsiantis išvengti tradicinių stalų su keturiomis kojelėmis, o už apvalaus stalo tilps ir jaukiai mėgautis galės kur kas daugiau žmonių.

 

Didelis valgomojo stalų pasirinkimas yra ir mūsų puslapyje lova.lt

Straipsnio nuotraukos

Baldai
Pietų stalas Sandra
410€ (1,415.65Lt)

Pietų stalas "Sandra"

Valgomojo stalas Amelija
1,010€ (3,487.33Lt)

Valgomojo stalas Amelija

Pietų stalas Diana
380€ (1,312.06Lt)

Pietų stalas "Diana"

Pietų stalas „Palermo“
440€ (1,519.23Lt)

Pietų stalas „Palermo“

Įvertinkite straipsnį

Draugai

Apklausa

Ar populiaru šiandienai interjero dizainerio paslaugos?
Labai svarbu
Nesvarbu
Galbūt