Kategorijos

Partneriai

Straipsniai

Trivietis hamakas

2017-05-16 :: Trivietis hamakas

Poilsis trims: įspūdingi „Infinity“ ir „Eternity“ hamakai

Yra baldų ar laisvalaikio elementų, kurie įkūnija tobulą atsipalaidavimą. Vienas tokių – hamakas, ypač kai šis gultas poilsiui įkomponuotas ramybe alsuojančioje erdvėje, pavyzdžiui, paplūdimyje ar medžiais apsodintame kiemelyje. Du įmonės „Trinity Hammocks“  kūriniai – triviečiai hamakai – drauge yra ir modernaus, ir tradicinio dizaino.

Tripusis „Infinity“ hamakas atrodo kaip tikras meno kūrinys su trimis dideliais apskritimais, pagamintais iš plieninių vamzdžių, pasvirusių vienas priešais kitą ir taip sudarančių tvirtą atramą lengvų formų hamakui. Ant tikmedžio stalelio, kuris ant kelių virvelių pakabintas susijungiančių į vieną formą trijų hamakų centre, galima pasidėti knygą arba gaiviųjų gėrimų.

„Eternity“ hamakas sukonstruotas pasitelkiant labiau tradicinę pavėsinės formą su kaustytos geležies dailiais užraitais. Šio keliaviečio hamako centre taip pat yra stalelis, tačiau modelis dar papildytas baldakimu, saugančiu poilsio gultus nuo lietaus. Patys hamakai gaminami iš rankomis pintų akrilo siūlų arba iš dygsniuoto audinio.

Kiekvienoseksterjero puošmenospagrindas – apie trijų metrų skersmens, todėl hamakai yra pakankamai kompaktiški ir nesunkiai telpa vidiniuose kiemeliuose ar kitose erdvėse po atviru dangumi.

„Eternity“ ir „Infnity“ hamakus galima įsigyti ir populiariosiose interneto parduotuvėse, tokiose kaip „Amazon.com“ . Jų kaina ne sezono metu –4950 JAV dolerių.

 

 

Straipsnio nuotraukos

Baldai
Pinta lauko kėdė Memphis
160€ (552.45Lt)

Pinta lauko kėdė Memphis

Lauko baldų komplektas Tondo
402€ (1,388.03Lt)

Lauko baldų komplektas Tondo

Lauko baldų komplektas Morbido
1,167€ (4,029.42Lt)

Lauko baldų komplektas Morbido

Pintas stalas Verona
430€ (1,484.70Lt)

Pintas stalas Verona

Įvertinkite straipsnį

Nuolaidos

IŠPARDAVIMAS - minkštas kampas SUPER
IŠPA..., 1850.00 699€
Sofa
Sofa ..., 1290.00 799€

Draugai

Apklausa

Ar populiaru šiandienai interjero dizainerio paslaugos?
Labai svarbu
Nesvarbu
Galbūt