Kategorijos

Straipsniai

Miegamojo baldai - Gražu, patogu ir tik Jums

2010-11-05 :: Miegamojo baldai - Gražu, patogu ir tik Jums

Miegamojo baldai – gražu, patogu ir tik Jums

Jaukų, gražų bei patogų miegamojo kambarį gali įsirengti kiekvienas, viskas ko reikia – tinkamai suderinti miegamojo baldų stilių, jų išdėstymą bei spalvas. Kokybiški ir Jūsų sveikatai nekenkiantys miegamojo baldai nėra pigūs, todėl gerai nuspręskite kokio stiliaus miegamojo baldų norite.

Dauguma žmonių klysta manydami, kad miegamasis kambarys nėra toks svarbus, kaip svetainė ar darbo kambarys, tačiau iš tiesų, miegamasis – tai Jūsų privati erdvė, kuri turi ne tik būti patogi, bet ir atspindėti Jūsų asmenybės būdą, kad jaustumėtės jaukiai bei atsipalaiduotumėte. Perkant miegamojo baldus nesivadovaukite momentiniu įspūdžiu, bet pasistenkite įsivaizduoti kaip vieni ar kiti miegamojo baldai atrodys Jūsų miegamajame, t.y. ar miegamojo baldai derės su kambario interjeru, išmatavimais bei spalvomis.

Suderinti miegamojo baldus su kambario interjeru taip, kad viskas būtų saikinga ir skoninga gali būti sudėtingiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Patartina rinktis vienos rūšies, stiliaus, spalvos (atspalvių) miegamojo baldus, nes priešingu atveju galite likti nepatenkinti galutiniu rezultatu ir jausitės veltui išleidę nemažai pinigų. Pirkdami miegamojo baldų kompletą, užuot įsirengdami miegamąjį kambarį iš pavienių baldų, sumažinsite stiliaus, spalvų bei matmenų nesuderinamumo riziką. Šiuo metu miegamojo baldų komplektų pasirinkimas yra ypač platus, todėl savo poreikius ir norus atitinkantį miegamojo baldų komplektą ras kiekvienas.

Jei esate kūrybinga asmenybė arba bijote „prašauti pro šalį“ – rinkitės baltos spalvos miegamojo baldus. Balta spalva tinka beveik prie visų kitų spalvų, todėl lengvai galėsite parinkti užuolaidas, kilimą bei kitas dekoro detales. Pastelinės spalvos ypač dera su baltais miegamojo baldais. Nedideliame miegamajame baltos spalvos miegamojo baldų komplektas suteiks kambariui lengvumo ir didesnės erdvės polūtį. Jei mėgstate gėles ir norite keletos Jūsų miegamajame, balta spalva puikiai derės prie žalumos ir sukurs provanso stilių.


Keletas praktinių patarimų:

1) Jeigu yra galimybė, pasirinkite specialią spintelę su atidengiamu dangčiu lovos kojūgalyje. Į tokią spintelę galėsite lengvai sudėti patalynę, chalatą ar rūbus.


2) Moterims patartina pagalvoti apie tualetinius stalelius. Tai stalelis su stalčiais ir veidrodžiu – patogu susidėti bižuteriją, bei naudotis kosmetika.


3) Jei Jūsų miegamasis kambarys yra pakankamai erdvus, įsigykite didelį veidrodį su madingu ir puošniu rėmu. Taip ne tik lengviau matysite save, bet ir papuošite miegamąjį kambarį.


4) Jeigu ruošiatės miegamajame kambaryje žiūrėti televizorių, ar turite kitos audio/video technikos, pasirūpinkite tam skirtomis lentynomis. Specialios lentynos padės lengvai pasukti televizorių norimu kampu bei paslėpti laidus.


5) Dažniausiai miegamojo baldų komplektai bei lovos parduodamos su šoniniais staleliais iš abiejų lovos pusių. Šie staleliai yra labai patogūs susidėti smulkiems daiktams bei naktinei lempai.


Pagrindinis miegamojo akcentas, žinoma, yra lova, todėl nuo jos ir derėtų pradėti. Jei miegamajame interjero dar nėra, lovos pasirinkimas turėtų pratęsti interjero pasirinkimą. Žinoma, jei miegamajame jau yra spalvų ir tam tikrų interjero detalių, reikėtų atsižvelgti į jas ir naujos lovos bei miegamojo baldus derinti prie jų. Svarbiausia – nevaržykite savo fantazijos, nes miegamasis priklauso tik Jums ir tik Jūs turite jame jaustis gerai.

Baldai
Lova Chloee
1,200€ (4,143.36Lt)

Lova "Chloee"

Lova Ormus
1,180€ (4,074.30Lt)

Lova "Ormus"

Lova Bardo
850€ (2,934.88Lt)

Lova "Bardo"

Lova Greta
1,040€ (3,590.91Lt)

Lova Greta

Apvali lova MOREL
2,930€ (10,116.70Lt)

Apvali lova "MOREL"

Lova DEN
1,120€ (3,867.14Lt)

Lova "DEN"

Įvertinkite straipsnį

Draugai

Apklausa

Ar populiaru šiandienai interjero dizainerio paslaugos?
Labai svarbu
Nesvarbu
Galbūt