Kategorijos

Straipsniai

Ekshibicionistų svajonė ar stovyklavimo ateitis?

2011-03-14 :: Ekshibicionistų svajonė ar stovyklavimo ateitis?

 

Vieni tai vadina ekshibicionistų svajonių namu, kiti – laisvo žmogaus išraiškos galimybe. Pripučiamas bei iš permatomos medžiagos pagamintas kupolas-palapinė labiau primena auksinės žuvelės akvariumą, nei įprastą palapinę išvykai į gamtą. „Krištolo burbulas“ buvo specialiai sukurtas žmonėms megstantiems iškylauti gamtoje ir mėgautis kraštovaizdžiu 360°, nebijant vėjo ar lietaus. 

 

Prancūzų dizaineriui Pierre Stephane Dumas kilo mintis sujungti tradicinio stovyklavimo romantiką bei įprastus viešbučio teikiamus patogumus. „Krištolo burbulo“ interjeras gali būti nuo minimalistinio, t.y. su keletu pufų iki mažam viešbučio numeriui įprastų atributų, t.y. sofos, lovos, drabužinės, elektros tinklo ir t.t. Didžiausias Pierre Stephane Dumas palapinės privalumas tai, kad posakį „miegas po žvaigždėtu dangumi“ ji paverčia realybe, o kraštovaizdį kiekvienas gali pasirinkti individualiai. Tik įsivaizduokite galimybe prieš miegą stebėtį meteoritų lietų bei prabusti nuo tekančios saulės spindulių šiltoje lovoje ant jūros kranto. 

 

Žmonėms, kurių privatumas yra aukščiau už galimybę gėrėtis vaizdais 360° būnant burbule, dizaineris Pierre Stephane Dumas gali pasiūlyti „Krištolinio burbulo“ koncepcija paremtą „Kokoną“. Tai lygiai tokia pati mobili palapinė-burbulas, tačiau „Kokono“ sienos yra nepermatomos, o tik lubos. Dizaineris prognozuoja, kad „Krištolinis burbulas“ taps populiariu porų romantinėms bei individualioms išvykoms, kur poilsis, ramybė bei gamtos grožis yra didžiausias prioritetas. Tačiau, Pierre Stephane Dumas neatmeta galimybės, jog dalis permatomos palapinės gerbėjų bus egocentriški žmonės su ekshibicionistiniu polinkiu. „Kokonas“ - labiau skirtas stovyklavietėms bei nedidelių palapinių-burbulų kompleksams. Apsigyvenę „Kokone“ žmonės galės nevaržomai mėgautis privatumu, tačiau permatomos lubos leis mėgautis žvaigždėtu nakties dangumi bei romantiškai praleisti naktį. 

 

Standartinis „Krištolo burbulas“ pritaikytas dviem suaugusiems žmonėms, tačiau galima užsisakyti palapinių su atskiru vaikų kambariu, o taip pat ir vienviečių palapinių-burbulų romantikams-asketams. Artimiausioje ateityje „Krištolinio burbulo“ gamintojai tikisi pradėti plataus masto šių, mobilių  viešbučio kambarėlių nuomą bei įkurti šių palapinių-burbulų kompleksus gražiausiose Prancūzijos vietose.

 

  „Krištolo burbulai“ bei „Kokonai“ gaminami tik iš perdirbamų medžiagų, todėl jokio žalingo poveikio aplinkai jie nesukelia. Lygiai taip pat saugūs gali jaustis žmonės poilsiaujantys šiose neįprastose palapinėse, nes skaidri medžiaga, iš kurios jos gaminamos, nepraleidžia ultravioletinių saulės spindulių, o už papildomą mokestį į komplektą gali būti įtraukta oro kondicionavimo sistema. 

 

Jei nuspręstumėte savaitgalį praleisti Prancūzijos Rivjeroje „Krištoliniame burbule“, tai Jums kainuotų apie 1500Lt už parą, o jei užsimanytumėte tokią palapinę-burbulą nusipirkti, kaina išaugtų iki 25000Lt. Ar ši kaina už netradicinio poilsio naktį gamtoje yra ne per didelė – spręsti Jums, tačiau gamintojai viliasi, kad gamybos technologijai tobulėjant bei pardavimų apimčiai augant, moderniųjų palapinių-burbulų kaina turėtų ženkliai kristi.

 

Straipsnio nuotraukos

Baldai
Fotelis Orsola
620€ (2,140.74Lt)

Fotelis Orsola

Pufas Sigrun
620€ (2,140.74Lt)

Pufas "Sigrun"

Fotelis Oni metal
1,090€ (3,763.55Lt)

Fotelis Oni metal

Žaismingas fotelis
740€ (2,555.07Lt)

Žaismingas fotelis

Vaikiška lova Cecilija
640€ (2,209.79Lt)

Vaikiška lova "Cecilija"

Apvali lova DIVALI
1,490€ (5,144.67Lt)

Apvali lova DIVALI

Įvertinkite straipsnį

Draugai

Apklausa

Ar populiaru šiandienai interjero dizainerio paslaugos?
Labai svarbu
Nesvarbu
Galbūt