Kategorijos

Partneriai

Straipsniai

„AREA“  lova - kambario kambaryje idėja

2012-11-28 :: „AREA“ lova - kambario kambaryje idėja

Ši nauja lovos koncepcija  yra apie supratimą  kaip ir kam lova yra naudojama šiais laikais ir kokias skirtingas funkcijas gali turėti miegamojo kambarys. Idėja buvo sukurti lovą, kuri atitiktų šiuolaikinius žmonių poreikius ir atvertų naujas galimybes.


Miegamasis šiais laikais – tai kambarys, kuris tarnauja ne tik miegui, bet taip pat gali tapti ir vieta voniai, darbo stalui ar svetainei. Šios lovos idėja yra  jos modulinė atkaltė, dėl kurios  atsiranda galimybė perplanuoti kambarį, padalinti jį į atskiras zonas. Atkaltė tampa dalimi, kuri kuria naują kambario architektūrą kaip siena. Tokia lova gali atskirti miegamajame vietos voniai ar darbo stalui taip sukuriant kambario kambaryje idėją.


Atkaltė taip pat gali tapti elementu, kuris juosia lovą kaip sienos ir taip sukuria kokoną primenančią erdvią, kurioje prie lovos gali atsirasti staliukas ar minkštasuolis. Taip sukuriama jaukesnė ir uždaresnė erdvė. Lova “Area” gali būti sumodeliuota įvairaisi būdais, nes atkaltės galai yra kaip priedėliai ir gali užsibaigti arba lenktai, arba tiesiai. Tokiu būdu paliekama laisvė susikomplektuoti atviresnę ar uždaresnę erdvę.


Vizualiai, “Area” lovoje dominuoja asimetrija, kuri suteikia dinamikos tam, kas dažniausiai suprantama kaip statika. Ši lova gan išvaizdi dėl savo papildomų elementų kaip naktinis staliukas, “kišeninis staliukas” ,šviestuvas ar suoliukas. Visi šie elementai sudaro kontrastą su lovą dėl naudojamo aliuminio ir plieno.


 “Kišeninis staliukas”- tai priedas žmonėms, kurie turi poreikį slėpti daiktus stalčiuose. Tai stalčius be stalčiaus, stalčius su paprastesniu naudojimu, nes jo nereikia atidarinėti. Tai vizualiai lengvas elementas, kurio idėja veiksminga, nes daiktai lieka šešėyje, nepastebimi.


Šviestuvo vieta gali būti keičiama. Visi kiti papildomi elementai kaip naktinis staliukas ar suoliukas buvo sukurti stengiantis panaudoti kuo mažiau medžiagų. Taip išlaikoma lengvumo idėja, kurią turi šiltos, patogios ir jaukios “Magnitude” lovos.


Ši lova - tai naujos galimybės vartotojams bei interjerų kūrėjams. Tai galimybė sukurti kambarį kambaryje arba suzonuoti kambarį dėka modulinės lovos atkaltės ir kitų žaismingų elementų.

 


Straipsnio informacija iš čia.

 

 

 

Straipsnio nuotraukos

Baldai
Medinė lova FRAME VENTO A
554€ (1,912.85Lt)

Medinė lova FRAME VENTO A

Minkšta lova Enrikos
870€ (3,003.94Lt)

Minkšta lova "Enrikos"

Apvali lova MOREL
2,930€ (10,116.70Lt)

Apvali lova "MOREL"

Medinė lova FRAME STEEL
855€ (2,952.14Lt)

Medinė lova FRAME STEEL

Lova Nimfa
1,170€ (4,039.78Lt)

Lova "Nimfa"

Įvertinkite straipsnį

Draugai

Apklausa

Ar populiaru šiandienai interjero dizainerio paslaugos?
Labai svarbu
Nesvarbu
Galbūt