Kategorijos

Partneriai

Straipsniai

kaip išsirinkti sodo baldus?

2013-05-27 :: kaip išsirinkti sodo baldus?

Tinkamiausi sodo baldai: kaip išsirinkti? 

Dailūs sodo baldai ne tik puošmena, jie padidina ir pačių namų vertę, be to, Jūsų draugai ar šeima sodelyje gali kepti šašlykus, mėgautis kava ar tiesiog pietauti. Pateiskime kelis patarimus, kaip pasirinkti tinkamiausius baldus.

1.       Tinkamos medžiagos. Lauko baldai gaminami iš įvairių medžiagų. Nesirinkite plieninių baldų, nes jie, svilinant saulei, smarkiai įkaista, ir atvirkščiai – traukia šaltį.

2.       Tinkamas baldų keikis. Mažiausia, ką galite padaryti – tai priskaičiuoti visus savo šeimos narius ir nupirkti tiek baldų, kad tilptumėte visi. Tada dar pagalvokite, kur pririekus sode pasodintumėte svečius.

3.       Tinkama apdaila. Kartais namuose nerandame vietos, kur laikyti nenaudojamus lauko baldus. Dėl šios priežasties pasirūpinkite, kad jie būtų padengti tinkama apdaila.

4.       Stilius ir dizainas. Pasirinkite baldus, tinkančius prie jūsų namų. Nepamirškite, kad baldai turi būti ir patogūs, ne tik gražūs.

5.       Priedanga baldams. Taip pat turite apgalvoti, kuo baldus pridengsite. Tai gali būti arba nedidelis atskiras stogas arba stogelis, parduodamas kartu su baldais.

6.       Vietinės oro sąlygos. Ar baldai tinkami, parodys ir laikas, tačiau apie tai pagalvokite iš anksto. Galite pasirūpinti ir specialiais baldų patiesalais.

7.       Baldų funkcija. Ko jums riekia: pietų stalo, stalelio gėrimams pasidėti, o gal ištiesiamų kėdžių? Apsispręskite dėl to dar prieš pradėdami ieškoti tinkamų baldų.

Dabar jūs jau žinote, kad pasirinkti tinkamiausius sodo baldus – ne toks jau ir sunkus uždavinys. Taigi dabar pat galite pradėti vadovautis šiais patarimais ir savo sodelius puošti puikiausiais baldais.

 

 

Baldai
Sofa (tinka naudoti lauke)
920€ (3,176.58Lt)

Sofa (tinka naudoti lauke)

Įvertinkite straipsnį

Draugai

Apklausa

Ar populiaru šiandienai interjero dizainerio paslaugos?
Labai svarbu
Nesvarbu
Galbūt