Kategorijos

Partneriai

Straipsniai

Lova Suite

2014-11-13 :: Lova Suite

Be stulbinančio dviejų skirtingų stiliaus dizainų, „Autoban“ siūlo nuostabią „Suite“ lovą, kuri leidžia reabilituoti mintis ir pabėgti nuo kasdienybės. Baldas suprojektuotas veikiant prancūzų ir japonų pagrindinėms interjero madoms ir jas sujungiant į vieną vienetą. Japonų dizaine vyrauja asketiškas minimalizmas, todėl toks stilius iš pradžių atrodo gana prastas kompanionas prancūziškajai elegancijai. Tačiau jokių abejonių nekyla, kad „Suite“ lova yra tiesiog karališkai patogi. Japoniškas stilius pastebimas žvelgiant į siaurą platformos rėmą – tai baldui suteikia lengvumo.

„Suite“ lova  šiek tiek kabo ore skirtingai nei kitos lovos su platforma. Tačiau kiek nuo krašto nutolusios kojelės lovai leidžia tarsi plūduriuoti po miegamąjį. Turtingų atspalvių medinės faneros tonai, aiškiai matomi sujungimai baldą šiek tiek priartina prie gamtos. Galvūgalio lenta yra gana aštrus nuokrypis nuo geometriško azijinio tipo dizaino. Lova savo dizainu neabejotinai yra panaši į prancūziško stiliaus puošnias kėdes-fotelius.

Dar daugiau jaukumo, kaip tiems minkštiems prancūziškiems foteliams, lovoms suteikia kelios didelės minkštos pagalvės. Galvūgalio lenta suteikia baldui dramatiškumo ir išskiria lovą iš kitų analogiškų baldų. Ši lova nestokoja karališkos prabangos, kurios dažniausiai pritrūksta įprastoms miegamojo lovoms. Galvūgalio kraštai, primenantys sparnus, tobulai tinka norint patogiai skaityti knygą ar žiūrėti televizorių tais vakarais, kai nesate pasirengę išjungti šviesos ir anksti eiti miegoti.

 

Lovos kaina – per 9300 JAV dolerių

Straipsnio nuotraukos

Baldai
Lova Kleo
1,260€ (4,350.53Lt)

Lova "Kleo"

Lova Oscar
1,150€ (3,970.72Lt)

Lova Oscar

Lova Ormus
1,180€ (4,074.30Lt)

Lova "Ormus"

Lova Truman
1,180€ (4,074.30Lt)

Lova "Truman"

Apvali lova MOREL
2,930€ (10,116.70Lt)

Apvali lova "MOREL"

Lova Selva
1,140€ (3,936.19Lt)

Lova "Selva"

Įvertinkite straipsnį

Draugai

Apklausa

Ar populiaru šiandienai interjero dizainerio paslaugos?
Labai svarbu
Nesvarbu
Galbūt